HAKKIMIZDA - │Sahil Web │Tasarım Hizmetleri│(0532) 6838765│

İçeriğe git

Ana menü:

HAKKIMIZDA

SAHİLWEB TASARIM Kimdir?

SAHİLWEB'in kuruluş amacı yılların web teknolojileri birikimini yıllardır zaten hizmet vermekte olduğu sektörde daha kurumsal şekilde var olmaktır. Böylelikle sağladığı hizmetlerde müşterilerinin beklentilerini daha doğru karşılayacaktır.

Verdiği Hizmetler Nelerdir?

Web dünyasında bir çok küçük ve orta ölçekli kurumlara hizmet veren UBilişim’in başlıca hizmetleri web tasarım, web yazılım, web hosting, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya danışmanlığı‘dır. Kişisel Siteler, Kurumsal Siteler, Kurumsal Web Yazılımları, Arama Motorlarına Kayıt (Google, Yandex, Bing, Yahoo vb.),  SEO (Arama Motoru optimizasyonu) ile sitenizin Google vb arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilmesi, Kurumsal Sosyal Sayfaların Oluşturulması (Facebook Sayfası, Google Plus Sayfası, Twitter, Google Rehber Kaydı) gibi hizmetler vermektedir.

Hangi Teknolojileri Kullanır?

Sahilweb öncelikle sektörün gelişmelerini doğrudan takip ederek en güncel argümanları kullanır. Web Tasarım söz konusu olduğunda HTML5, XHTML, CSS2, CSS3, Javascript, JQUERY gibi en gerekli argümanlardan yararlanır ve müşterileri için en uygun olanı seçer. Web Yazılım konusunda , Açık Kaynak Teknolojiler (PHP) ve müşterilerin beklentilerine uygun olacak veritabanı (MySql, MsSql, Access) seçimleri yapar.

Çalışma Şekli Nedir?

Sahilweb kollektif çalışmayı benimsemiştir. Bir projenin tüm adımları işinin uzmanı kişilerce üstlenilir. Söz konusu bir web sitesi ise grafik tasarım, web yazılım ve yayınlama aşamaları farklı ellerden çıkarak ortaya ürün çıkarılmaktadır.

Sahilweb ile  Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

  • En güncel teknolojileri kullanır.
  • İçerik temini dışında teferruatla uğraşmazsınız. Proje başlangıcında sitede olmasını istediklerinizi söyler ve hakkında, iletişim, fotoğraflar gibi bilgileri sağlar ve projenin tamamlanmasını beklersiniz.
  • Teknik detaylarla boğuşmazsınız. Sahilweb size gereken herşeyi almanız gereken hizmetlerin dışında ekstra bedel talep etmeksizin takip eder. Buna alan adınızın (domain) kaydettirilmesi, yenileme sürelerinin takibi, web hosting hizmeti, kurulumu, konfigürasyonu, kısaca sitenizin yayında kalmasını sağlama, sitenin güvenlik güncelleştirmeleri ve hacking saldırılarından korunması da dahildir.
  • Sahilweb sitenizin içeriğini kendiniz yönetebilmeniz (İçerik Yönetim Sistemi) için gereken kolay kullanımlı altyapıyı ve nasıl kullanılacağı konusunda gerekli dökümantasyonu sağlar. Dilerseniz çok cüz-i bedelle yıllık içerik yönetim hizmeti de verir.
  • Sahilweb sandığınızdan çok daha düşük bir bedelle yepyeni bir web sitesi sahibi olmanızı sağlar.
 
Site İçi Arama
- Ana Sayfa
- Kurumsal
- Hakkımızda
- Referanslar
- İletişim
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön